Teknik servisimizde ağırlıklı olarak Marka ve model farketmeksizin Laptop Onarımı yapılmaktadır. Notebook tamirinin yanı sıra diğer bilgisayar,notebook ve yedek parçalarının tamiri, yazıcı, lcd monitör, anakart sabit disk tamiri, data kurtarma gibi hizmetler verilmektedir. 


Firmamız müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan bir kuruluştur bunun için müşterilerimize aşağıdaki gibi ayrıcalıklar sunar; 

* Ücretsiz arıza tespit hizmetimizle cihazınızın masrafı size bildirilir ve siz onay vermeden cihazınızın onarımı yapılmaz. böylece sürpriz masraflarla karşılaşmazsınız.
* Gelen arızalı cihazlara ilgili servis formu düzenlenir cihazın bilgileri ve yapılan işlemler kayıt altında tutulur bu sayede kafanız rahat eder. 
*Teknik Servisimizde bulunan ileri düzey ekipmanlar sayesinde 

Arızalı cihazınızın onarımı tamamlandığında size bilgi sms'i gönderilir. 

* Tüm yapılan işlemlere Onarım ve parça garantisi verilir.

 

Notebook tamiri ciddi bir iştir yapılan en ufak hata bile cihazınızı daha sonradan kullanılmaz hale getirebilir. Bu yüzden notebooklarınızı notebook tamirini kendi bünyesinde yapan ve uygun ekipmanlar kullanan firmalara emanet ediniz. yanlış müdahale görmüş mükemmel değerli notebooklarınız işinin ehli olmayan ellerde hurda ya dönecektir.

Notebook teknikservis firmamız çeşitli elektronik deneyimlere sahip olup şema okuyup yorumlayabilen tecrübeli eleman kadrosuna sahiptir.

 

Müşterinin kaydı teknik servis programımız ile kaydı alınır

En hızlı şekilde ücret bilgisi verilir 

Mümkün olan en kısa sürede (en geç  3 gün) onarımı tamamlanır

Yapılan her işe 3 aydan olmamak üzere  garanti verilir.

 

Firmamız 2003 yılından beri notebook tamirini garantili olarak kendi bünyesinde yapmaktadır.

Hizmetlerimizden bazıları 

 Bazı Hizmetlerimiz